matej.kv

Jak zapojit android telefon s rootem jako mikrofon pri windows 10 přes usb?

Mám s4 mini přehranou na miui 8 coz je android 6 a vylomil jsem si jack v notebooku a potreboval bych zapojit mobil do usb v ntb a aby se hlasil jako klasickej mic. Zkousel jsem wo mic ale z neznámého důvodu se nezobrazuje normalne ve zvukovych zařízeních cili nelze pouzivat pro skype

Nejlepší odpověď
jáára

A notebook nemá mikrofon? Od kdy? Jinak to zkus přes Bluetooth, ne USB.

matej.kv

Ten mikrofon v ntb má hroznou kvalitu je extrémně potichu a šumí což byl tento důvod a přes bluetooth jsem to měl dříve a bylo tam zpoždění asi 1 vteřinu takže to nebylo pouzitelne nicméně jsem to vyřešil přes droidcam