quentos

Jak zapnout v LibreOffice anglickou klávesnici?

Žádná z obvyklých klávesových zkrátek, ani přepínač jazyků EN > CZ v pravém dolním dolním rohu na to nefunguje…
Pak aby si člověk věčně kopíroval apostrof do schránky, nebo co… dík a pěkné svátky
Doplňuji:
mosoj: tak to je teda divný, neboť OS je furt stejný (Windows XP) a přepínač přestal fungovat po poslední aktualizaci LibreOffice.

Odpovědi
gecco

Neporadím, ale zkus
pravý Alt + ý (poté mezeru) → `
pravý Alt + í (poté mezeru) → ´

mosoj

To není věc programu ale OS !!!!!
Teď jsem to zkoušel a EN – CZ v pravém rohu funguje.

Doplňuji:
Pokud ti to nefunguje tak máš asi starší verzi která nepodporuje rozpoznávání jazyků.
Já mám verzi Libre Office 4.00

mosoj

Tak to bude obráceně. Jestli jsi nainstaloval novou verzi Libre Office tak to asi s XP nebude fungovat. Vrať tam tu starší verzi.

quentos

OK, zkusím, díky.