Zlatý

Jak zaplatit za shareware ?

Dobrý den, oblíbila jsem si na úpravu fotek PhotoFiltre, ale začínám se zajímat o vyšší verzi PhotoFiltre Studio a narazila jsem na dva problémy. Stáhla jsem program ze stahuj.centrum, v nabídce je i čeština do této verze, ale když ji chci stáhnout, nabízí se jen do nižší verze. Druhý problém je, jak se dozvím kolik a jakým způsobem zaplatit.
Děkuji za odpověď. Sůwa
Doplňuji:
Díky moc, na stránkách vývojáře je k mání i několik pluginů free a je mezi nimi i to, co mne zatím zaujalo nejvíc - animate GIF. S mou angličtinou je to bída, ale se slovníkem v ruce se trošku orientuji. Zatím tedy ušetřím, ale už vím jak na to.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Aplikaci PhotoFiltre i Češtinu do něj lze stáhnout a zakoupit na stránkách vývojáře (viz odkaz) a je zde popsán i postup. Klikni na obrázek "ShareIt". Na další stránce vlevo nahoře vyber Češtinu. Zaplatit můžeš kreditní kartou. Licenční klíč by ti měl přijít e-poštou. Podle instrukcí by sis jej měla vytisknout a pečlivě uschovat neboť v případě ztráty nový nedostaneš.

Zdroj: www.photofiltre-studio.com/reg -en.htm

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud nemáš kartu nebo ji máš zablokovanou pro platby na internetu nebo se jí bojíš použít tak lze zaplatit i bankovním převodem, ale do zahraničí to může trvat až týden.

Diskuze k otázce

Bronzový

Vojtěch

Pokud bojujete s Angličtinou a nebráníte se instalaci internetového prohlížeče Google Chrome, tak ten umí cizojazyčné stránky přeložit do Češtiny na jedno kliknutí.

http://www.google.com/…

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.