Sůwa

Jak zaplatit za shareware ?

Dobrý den, oblíbila jsem si na úpravu fotek PhotoFiltre, ale začínám se zajímat o vyšší verzi PhotoFiltre Studio a narazila jsem na dva problémy. Stáhla jsem program ze stahuj.centrum, v nabídce je i čeština do této verze, ale když ji chci stáhnout, nabízí se jen do nižší verze. Druhý problém je, jak se dozvím kolik a jakým způsobem zaplatit.
Děkuji za odpověď. Sůwa
Doplňuji:
Díky moc, na stránkách vývojáře je k mání i několik pluginů free a je mezi nimi i to, co mne zatím zaujalo nejvíc – animate GIF. S mou angličtinou je to bída, ale se slovníkem v ruce se trošku orientuji. Zatím tedy ušetřím, ale už vím jak na to.

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Aplikaci PhotoFiltre i Češtinu do něj lze stáhnout a zakoupit na stránkách vývojáře (viz odkaz) a je zde popsán i postup. Klikni na obrázek „ShareIt“. Na další stránce vlevo nahoře vyber Češtinu. Zaplatit můžeš kreditní kartou. Licenční klíč by ti měl přijít e-poštou. Podle instrukcí by sis jej měla vytisknout a pečlivě uschovat neboť v případě ztráty nový nedostaneš.

Zdroj: www.photofiltre-studio.com/reg-en.htm

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud nemáš kartu nebo ji máš zablokovanou pro platby na internetu nebo se jí bojíš použít tak lze zaplatit i bankovním převodem, ale do zahraničí to může trvat až týden.

Vojtěch

Pokud bojujete s Angličtinou a nebráníte se instalaci internetového prohlížeče Google Chrome, tak ten umí cizojazyčné stránky přeložit do Češtiny na jedno kliknutí.

http://www.go­ogle.com/chro­me