Jak zamknout klávesnici kodem?

mám tel.Sony Ericsson w800i a potřeboval bych ho zamknout,ale ne klasicky jak to je ale i kodem tak že při každém odemčení klávesnice by to po mě vyžadovalo kod-jde to vůbec jestli ano poradte prosím děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

V menu je položka" nastavení""ochrana telefonu" nikoliv klávesnice.
Pokud ji zadáte jako aktivní tak to po vás bude požadovat heslo. Pozor než to zaktivujete postarejte se aby jste znal to implicitní tovární. Nebo se potom do telefonu nedostanete.

Další odpovědi
Evasky

Ano jde to.Zkus trochu popátrat v nastavení(klá­vesnice)…Jinak zajdi do elektroobchodu.Oni ti mnohem více poradí,než odpovědi z tohoto webu.