SteimlX

Jak zamezit „spadnutí“ PC při renderování videa v Pinnacle VideoSpin?

počítám, že někde se dá nastavit buffer či něco podobného jako třeba poměr mezi rychlostí, výkonem a podobně.

Nejlepší odpověď
Led_

Renderovanie videa vyžaduje výsoký výpočtový výkon. V tom prípde to znamená vypnúť všetky! nepotrbné programy, počas renderovania nevykonávať na počitači žiadnu činnosť – teda úplne ho uvolniť len pre prácu s renderovaním. Na svoju prácu potrebuje čas a kľud.
Čo sa týka kvality, komfortu a uživateľskej prívetivosti je na úrovni veľmi jednoduchej základnej kategórie.
Používam radšej platené Pinnacle štúdio. V tomto prípade zaplatiť, znamená výhodu.