Pantata

Jak zamezit přístup na Lidé.cz

Neustále mne otravuje jedinec nevybíravým chováním.Jak mu zamezit v přístupu na tento server? Nevíte někdo prosím?

Nejlepší odpověď
Bedy

No očetl jsem se tu spoustu polopravd, docela jsem překvapen, co někteří uživatelé ze sebe dokáží dostat.
Tak za prvé – Seznam dostal pozitivní ocenění Big Brother Awards za podmínky ochrany osobních údajů svých služeb, které jsou v porovnání s ostatními srovnatelnými subjekty vůči uživateli férové a společensky odpovědné.

Za druhé ukázaní IP adresa nemusí vždy odkazovat na majitele, ale často odkazuje jen na poskytovatele připojení.

Nu a za třetí, člověk, který je evidentně citlivější na to soukromí, by nehledal přes Google.

A konečně k dotazu – stěžujte si u administrátora Lide.cz a jak tu již někdo psal, pokud Vám posílá nějaké emaily, tak samozřejmě adresáta blokovat – tedy otevřít jeho zprávu, kliknout na jeho email ve zprávě a tam zvolit možnost Blokovat – pokud tedy máte email na Seznamu.

Zdroj: http://www.sli­dilove.cz/con­tent/vysledky-big-brother-awards-za-rok-2011#pozitivni

Další odpovědi
anonym

Tak mu na tomto serveru Lidé něco slibte; třeba že mu půjčíte svůj penis když si sundá zuby. 🙂 Máte používat zvláštní email na tento Seznamácký svr oddělený od emailového účtu. Nepoužívejte Lidé čézet, protože to je kravina na otravování lidí. Fotky tam mají jenom sexuálně neuspokojení a babičky. Vypnout javascript neukládat cookies a vytvořit v nastavení emailu filtr na smazání zpráv s podmínkami když obsahuje určité slovo, nebo název emailu. Když smím porovnat služby od Google (http://www.go­ogle.cz/intl/cs/a­bout/products/) s (https://www.sez­nam.cz/), Google sbírá a analizuje k posílání relevantních reklam, ale Seznam lidi šmíruje víc a není to kvůli reklamě. Sleduje lidi a čas od času se dozvíte ze zpráv na jejich Novinky co je na lidech zajímá. Takže sledují každého. A ten koho chcete zablokovat je možná jejich nohsled. Doufám, že podávám odpověď bez nějakého tohoto, prostě jak to je. Je důležité ještě vědět, že váš problém, který je stroj nebo člověk s nevybíravým chováním, je dávno popsán s poučením jak ho unavit, omrzet; neodpovídat, nikdy neodpovídat. Nenechat se vyprovokovat, protože za obsahem zprávy nemusí být 1, ale tým kteří sledují vaše reakce. Středoškoláci.
Takže hoďte filtr, smazat zprávu od příjemce, … Uschovat už přijaté zprávy. Podívat se na hlavičku předmětu, to tlačítko je dole. Najít tam IP adresu počítače, bývá většinou ve formátu příklad http://www.mo­jeip.cz/ kterou označíte tlačítkem myši, a vyhledáte pomocí Google. Pak už docela můžete dobře odhadnout, odkud útoky pochází. Například firma Mobelix má server v Rakousku, Takže když to vím, je mi jasné, kdo zaslal tu zprávu atd. Protože se dá vyhledat, komu patří počítače a kde bydlí. Telefon, jméno, stačí zavolat, sdělit v kolik hodin přišla zpráva a ten pan ředitel z příkladu který uvádím by našel zaměstnance který se nudí.