Malka

Jak zamezit při otvírání PC neustálým hlášením : Systém Windovs chystá instalaci Photoimpactu X3?

Mám notebook ASUS X51L, program Photoimpact X3 mám nainstalovaný,ale nepoužívám jej moc často, a tahle situace mně zdržuje. Dá se to nějak nastavit a odstranit tyto hlášky?Děkuji za radu.

Odpovědi
Alesh

A tohle ti dělá od začátku, co sis koupila ten ntb? Ten SW je součástí instalace od výrobce? Zkoušela jsi to přeinstalovat? Zkoušela jsi hodit ten error do Googlu? A co třeba jen ten soft odinstalovat a místo něj používat nějakou alternativu?

Bedy

Program se zřejmě aktualizoval, po restartu počítače (nebo po zapnutí) ještě dodělává poslední instalační krok (konfigurace, apod.). Zkuste to nechat dojet.
Případně program odinstalujte a nainstalujte znovu.

Pro jistotu mi sem můžete vložit výpis z programui Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.

P.S.: Existují i jiné vyhledávače jak Google (například Seznam.cz, Bing.com, Duckduckgo.com, apod.), které narozdíl od Googlu nesledují aktivitu svých uživatelů. 😉