Mirek Vrbka

Jak zamezit opakovanému zadávání hesla při zapnutí PC?

Odpovědi
Elk

V Ovládacích panelech si možnosti napájení. Tam je : Po probuzení požadovat heslo. Tam se dá nastavit – Nevyžadovat heslo. Změnit nastavení a hotovo.

Emefej

Nepíšeš jaký používáš OS. Např. v Linuxu to možné není.

jpau

Nepíšeš jaký používáš OS. Např. v Linuxu to možné není.

Co? 😁

Emefej

Nevím, já jsem v Ubuntu možnost přihlašovat se bez hesla nenašel. Pokud to jde, tak se omlouvám za neznalost.

Lamalam

Jde to přes /etc/sudoers.

Mirek Vrbka

LENOVO

jpau

Achjo.

  1. Nereaguji na Tebe ale na nesmysl, co napsal Emefej.
  2. Emefej se ptal na OS (Operační Systém) nikoli na výrobce počítače.