DusanOrlik

Jak zamezit neustálému formátování?

Zdravím,chci se zeptat.Při vložení USB nebo Externího disku,to chce pokaždé naformátovat.Už mě to docela štve,ptž logicky ty soubory které tam mám,o ně příjdu,když to připojím do pc.Není nějaký program nebo finta,jak zamezit,aby to neustále chtělo formátovat?
Díky moc..

Odpovědi
Dochy

Při vložení kam? Napiš konkrétně o jaká zařízení se jedná, odkud, kam a na čem ta data přenášíš. Z popisu bych skoro tipnul že máš různé systémy a disk zformátován tak, že si s ním druhé zařízení nerozumí.

Quimby

Není to jen doporučené formátování?
Kdyžtak ten disk nebo flashku nech zkontrolovat programem, jesli v není poškozená.