Werwolfo

Jak záměrně smrsknout gumu?

prosím vás, nemyslím gumu jako gumu.. :D
Mám gumový náramek a je mi o dost větší, chtěl bych ho zmenšit. Jednou se mi smrskly gumové boty o 2 čísla, ale to bylo nezáměrně kvůli páře. Jde to provést nějak záměrně? :)
Doplňuji:
ale já to myslím vážně.. :D jde to nějak smrsknout? :D

Nejlepší odpověď
Alesh

Prej náramek! 🙂 Je úplně jasné, co chceš zmenšovat, ale můžu tě uklidnit, vyrábějí se i menší velikosti. 😉

Zdroj: http://www.kon­domshop.cz/ex­tra-mal-kondomy-c294_289

Další odpovědi
anonym

Vážně…
😉
Vážně ti nikdo neodpoví, protože termín „guma“ je příliš neurčitý.
Některá guma se třeba smrskne teplem – ale může i ztvrdnout. Nebo může naopak povolit či se úplně ´rozsypat´.
Nejde náramek prostě zkrátit?

Lamalam

Posiluj zápěstí, nebo jinou část těla, na kterou chceš gumu nasadit.

mosoj

Hoď ji do ohně , zasmrdí a smrskne se. Ještě naštveš ekology.