Jak zamaskovat pihy

Nevíte čím by byli pihy méňe vidět?mam jich moc a nelíbí se mi...nebo co udělat pro to aby se mi stratily?ale mám je od malička...A když jsem na slunci,a opaluju se...vylezou ještě víc...co proti tomu mám dělat??? ='(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Spíš než jak pihy maskovat by ses měla naučit mít je ráda :) Já jsem taky trošku pihatka a nikdy jsem s tím problém neměla. Vždyť pihy jsou roztomilý, i spousta hereček a modelek pihy má a hrdě je nosí!!! :)

Existují fígly, jak pihy vybělit nebo odstranit úplně (laserem, chemickým peelingem), ale pokud jsi světlý typ, co má k pihám sklony od přírody, na sluníčku ti stejně asi naskáčou znovu. Je to tak trochu boj s větrnými mlýny :)

Jestli máš ty pihy světlejší, na zakrytí měl by stačit obyčejný make-up. Pokud je chceš zesvětlit dlouhodobě, zkus některou z přírodních metod. Zkopíruju ti pár rad:

"Zkusit můžeš i klasické babské rady, ty ale pihy neodstraní, spíš je trochu zesvětlí. Vsadit můžeš třeba na šťávu z citronu, okurky nebo křenu, bílou šťávou, která vytéká ze stonku pampelišky, rozmačkanou kaši z jahod, z bylinek ti pomůže vlaštovičník a měsíček lékařský. Ale pozor. Každá pleť je jinak citlivá a kyseliny a další účinné látky v těchto pomocnících ti mohou vyvolat i nepěknou alergickou reakci, třeba vyrážku."

Zdroj: http://krasna.nova.cz/clanek/m odaastyl/pihy-moda-nebo-proble m.html

Další odpovědi:

Bronzový

Mám stejný problém, jak je léto - Slunce tak mi na obličeji vyraší spousta maličkých pih... Roky se to snažím zamaskovat, jelikož mě osobně se to na mě nelíbí - vzhled lolitky není zrovna to, čeho chci dosáhnout. :D Takže Vám rozumím, faktem je ale to, že chlapům se to hodně líbí.. :) Přítel tyhle "letní" pihy miluje, tak to neřeším.. Ale dobře zakrývá - jakékoliv kožní problémy - Avon Magix (face perfector).. Dostala jsem od mamky asi 3 vzorky a funguje to skvěle.. problém je, že to stojí docela dost peněz.. :(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.