Monča.R.E.T.

jak zamaskovat kruhy pod očima?

skoušela jsem podr a make up a ubec to nezabralo
Doplňuji:
děkuju za rady nevim proč ale já mám kruhy pod očima furt:D

Nejlepší odpověď
www

Starší odpovědi zde nestačí?

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=zamasko­vat%20kruhy%20pod%20o­%C4%8Dima

Další odpovědi
briketka10

existuje spoustu korekčních tyčinek, ale nejdůležitější je dlouhý spánek a jestli nemáš problém s ledvinami to může být častá příčina tmavých kruhů pod očima..
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&pq=korek%C4%8Dn%C­3%AD%20ty%C4%8Din­ka%20na%20kru­hy%20pod&cp=35&gs_id=2j&­xhr=t&q=korek%C4%8Dn%C­3%AD+ty%C4%8Din­ka+na+kruhy+pod+o%C4%­8Dima&pf=p&scli­ent=psy-ab&oq=korek%C4%8Dn%C­3%AD+ty%C4%8Din­ka+na+kruhy+pod+o%C4%­8Dima&gs_l=&pbx­=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_qf­.,cf.osb&fp=a49035c­35b0a7e89&biw=917&bih=438

hanulka11

myslím, že se moc pozoruješ, jdi ven zasměj se s kámoškama a kámošema a buď přirozená… ve tvém věku není třeba na sebe něco patlat

terry

Projdi starší odpovědi. Je jich tu X.
Pudr a make-up nestačí.
Nejlépe zamaskovat kvalitním korektorem a pak make-upem, poté zafixovat pudrem.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kruhy%20po%20o%­C4%8Dima

Damiana

Pokud nemáš zdravotní potíže a ani nějak moc neponocuješ, nečučíš dlouho do noci do PC, apod., doporučuji ti korektor, za který dám ruku do ohně. Není sice nejlevnější, ale vydrží ti fakt dlouho a jedním tahem kruhy vyzmizíkuje a přitom je „neviditelný“. Více v odkazu.:-)

http://www.kra­sa.cz/korektor-v-peru-touche-eclat.html?gclid=­CNar6veArrECFUJ­L3wod5gIANQ

venkovan

Ideální je burka.
Ověřeno tisíciletím