Weroniq

Jak zamaskovat díru ve zdi?

vyspravit není jak, stejná barva na vymalování není, vždycky tam bude vidět rozdíl.. na vylepení plakátu nebo puzzlů je to moc vysoko až skoro u stropu, tak co s tím?

Nejlepší odpověď
venkovan

Zahodit a zaštukovat a potom až vše vyschne na díru nakreslit nějaká zajímavý obraz. Třeba netopýra jak visí pod stropem apod.

Další odpovědi
FOG

Opravit,stuk a zamalovat treba podobnym odstinem celou zed a popripade i protejsi zed.

Fidel

nahodit fajnovou a nebo alespoň zasádrovat a poté zamalovat. Pokud se vám však nechce vůbec, můžete si tam nalepit plakát :D

Děda Louda

Vsadit okno.

led

Zarámovať,
je to umelecké dielo, zanechané neznámym umelcom…

neskrývať, ak naopak zvýrazníte, získa na zaujímavosti.