Mirka02

Jak zamaskovat akné??

jdu na oslavu kamarádky a ráda bych akné zamaskovala nevíte jak??

Odpovědi
midlajs

Ano, nejdrive korektorem ve sve barve pleti jen na mista, ketre chces zamaskovat a pote nanest make-up. Nezalryje to uplne, ale zacervenani mista se zmirni.
A jiste pomuze i fakt, ze na to nebudes upozornovat…„hele, podivejte co se mi zrovna dneska udelalo na ksichte“…si toho nikdo nevsimne.

anonym

Líčením se to částečně zamaskovat dá, je to ovšem jen taková první pomoc, důležité je, aby člověk s akne začal s dietou k tomu vhodnou, nebo aspoň vynechat to největší zlo, jako je čokoláda, kořeněné jídlo, mléko, spíš si dej u telky mandle, jez lososa, jahůdky, špenát, kokosovým olejem si potírej tvář a taky si ji umývej jen v heřmánku,na tvář si plácni okurku,a vůbec přidej do jídelníčku víc ovoce, zeleniny, tím nic nezkazíš.Dělej si masky na na pořádně olíčenou tvářičku,
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wp5iy5JJqDA
http://proslec­ny.cz/domaci-pletove-masky-proti-akne/
Doplňuji:
Zapomněla jsem, že máš jít na chvíli na sluníčko, to taky pomáhá, čerstvý vzduch, nezakouřené prostředí, nešťourej se na tváři špinavýma rukama, netlač nic silou. dodržuj maximální hygienu tváře a rukou a taky návštěva dermatologa

Verca27

Nejpre pouzit nejaky olejicek a pote korektor a make up. Ale je lepsi pouzit jen ten olejicek protoze make-upem se ti ta plet jeste vic nici