vojta@super

Jak založit web?

Chci si založit web, ale nevím, jak na to. Prosím, poraďte mi.

Nejlepší odpověď
kazisvět

Pokud jste ve tvorbě webu začátečník a stačí vám nějaký hodně jednoduchý web, zkuste eStránky.cz.

Zdroj: www.estranky.cz/fun­kce

Další odpovědi
Speedy

Jak bylo řečeno, pokud tomu nerozumíte, tak je vše snadné na takovýchto stránkách: blog.cz , webzdarma.cz atd. Ale pokud se chcete naučit dělat normálně stránky v html, php kódech, tak to si budete muset hezky zabrouzdat na netu, jak se to dělá. Stačí napsat do vyhledávače html a najít si stručný návod.

Jorg

Stáhni si někde šablonu a třeba ve front page si ji vyplň podle svýho.