jak založit pizzerii

co pžesně je třeba pro založení pizzerie

Nejlepší odpověď
chudst

Co presne? Temer nic. V podstate jen a pouze penize, zivnostnak na podnikani a pak ziskat opravneni od COI (…), nic jineho. Za penize musite vsechno koupit – prostory, pec, najmout kuchare, apod. Co vsechno musite koupit vam samozrejme nereknu.

Další odpovědi
anonym

Už jsem tu několikrát odpovídal na podobné dotazy.
Než se zbrkle a s euforií vrhnete do podnikání, napřed si sedněte na zem a střízlivě si zmapujte konkurenci v okolí, jestli má váš podnikatelský záměr vůbec šanci.
Teprve až zjistíte perspektivu, střízlivě si postupně pořídíte vše potřebné s tím, že 1. vaše kroky by měly vést na ŽÚ. Tam vám sdělí tolik podmínek a náležitostí, že vás možná přejdou překotné roupy.