leporela22

jak založit paypal?

DObrý den chtěl sem si založit playpal ale když se dostanu k vyplnění informací tak to moc nechápu takže jsem se chtěl zeptat co je Address line 1 a
Address line 2 (optional)
a ještě nevim co mám vyplnit pod Business URL (optional)
děkuji za odpovědi odcením každou odpověd
Doplňuji:
ještě sem se chtěl zeptat neplatí se za službu paypal doufám
??

Odpovědi
bolak

To první je hlavní adresa, to druhý je vedlejší (kdybys měl třeba dvě adresy a oni tě na tý první nemohli kontaktovat). Nebo můžeš mít trvalý a přechodný bydliště, co já vim, každopádně adresu kde bydlíš, resp. kde si vybíráš poštu si uveď hned do tho prvního pole, ta druhá je volitelná (netrřeba vyplňovat), stejně jako Bussiness URL (asi internetový stránky tvý společnosti).
Doplňuji:
optional = nepovinné (co je to za řeč už si nepamatuju)

Poklička

Zkus se podívat na video : http://www.you­tube.com/watch?v=N8F5LuX­Qs58&list=UUb­pWaE1fdmzPmMjsw­SbK48w&index=12&fe­ature=plcp

Monikas

Video ne funguje. Zde je písemný popis založení: http://www.mo­jerady.cz/jak-zalozit-paypal
Také jsem to hledala.