Kulpix

Jak založit kešku ve hře geocaching?

Jak se to dělá

Odpovědi
Vroudenspil

Stýček Google :) http://wiki.ge­ocaching.cz/wi­ki/Zalo%C5%BE­en%C3%AD_cache

Nuk nuk

Na stránkách geocachingu máte i popis.

Ve zkratce:

  1. Chce to mít už nějakou zkušenost s hrou, tj. pár kešek odlovených.
  2. Pročíst si pravidla, která by krabička měla splňovat a pokud možno je dodržet.
  3. Vybrat vhodné místo, kde ji uschováte, velikost krabičky – pokud budete zakládat někde, kde je větší frekvence lidí, jsou vhodnější mikro, ale větší jsou pochopitelně lákavější.
  4. Zjistěte si souřadnice místa uložení (lepší je to víckrát změřit). A také si rozmyslete, co bude v textu. Pokud zakládáte multi nebo mystery kešku, bude to pochopitelně malinko složitější. Na poprvé je určitě lepší tradička.
  5. Pak už jen keš zaregistrujte a počkejte na schválení a zveřejnění Reviewerem.