viktor48

jak založit emailovou adresu s koncovkou firmy např.:objednav­ky@název firmy.cz

Nejlepší odpověď
Fyzik

Musíš vlastnit doménu.

Když máš hosting koupený, máš možnost nechat si tuhle službu udělat.
Pokud si vedeš server sám, můžeš si schránku i klienta udělat, jakého chceš. Tvoje doména je tvoje doména.

RedC22

Já bych doplnil, že k tomu nepotřebuješ nutně hosting ani vlastní server. Při troše šikovnosti stačí jen doména.

Google poskytuje službu Gooogle Apps. Stačí se tam zaregistrovat a následně provést úkony v administraci domény, který ti průvodce bude předkládat. Do 10 emailů je to grátis. Pokud vím, tak podobnou službu poskytuje také Microsoft, s tou ale nemám zkušenosti.

http://www.go­ogle.com/intl/en/en­terprise/apps/bu­siness/index.html