AdamWie

Jak založit Agentůru? chci založit agentůru,společnost pro analýzu trhu,podniku,fi­nance nějako jako je rating

Nejlepší odpověď
venkovan

Jednak bych si uděla průzkum trhu, zda je taková agentura schopna se prosadit na trhu práce.
A druhé – nic ve zlém – chtít založit s podbným zaměřením trhu a ptát se jak na to – to mi nějak nesedí. Vdyť to založení je to nejjednodušší. Sehnat zakázky, získat peníze za odvedenou práce je nesrovnatelně těž­ší.

Další odpovědi
anonym

S tvým pravopisem a ubohým vzděláním, můžeš tak leda otevřít stánek s prodejem pašovaných ponožek.
Rating poskytuje jen několik velice prestižních a renomovaných nadnárodních firem, které si vydobyly renomé za dlouhá léta na světových trzích a které mají týmy špičkových odborníků na analýzy a audity (např. Ernst & Young).
Rating nýmanda by žádnou banku nezajímal.

Hlada

Jako volnou živnost oznámením na živnostenském úřadě.

Michal Kole

nejrelevantnější informace najdeš na http://www.bu­sinessinfo.cz

AdamWie

a můžu vystupovat, nebo mít v názvu firmy agentura ?