Jak založím diskuzi ? Třeba nějakou otázkou ?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

zadej otázku a pod otázkou je rubrika diskuze , však to dobře znáš tak se do toho dej

Další odpovědi
Drap

A o čem to bude ?

briketka10

já měla opečené brambůrky, krkovičku, okurku a tatarku..tak co bylo u Vás k té večeři už se diskutuje ??

briketka10

tak a já už diskutuji sem s tím tak co bylo dnes u Barbakanů na večeři ??

anonym

U nás byly chňapky! Víš o co jde? 😁

briketka10

mám chňapky jen na horký nádobí, jídlo toho názvu neznám ☹ bů

anonym

To,co si doma každý chňapne z lednice!

briketka10

ahá tak až půjdu s holkama na kafe hodím to jako frk, neva, je to dobrý..