bojnik1

Jak zálohovat záložky na internetu

Na Google mám plno záložek potřebuji Windows přeinstalovat a přitom se mi záložky ztratí .Jak to udělat aby jsem o ně nepřišel.Dají se nějak uložit nebo zkopírovat?Nebo je na to nějaký program?Děkuji za odpověď !

Nejlepší odpověď
anonym

Jdi do menu (vpravo 3 čárky), klikni a vyjede menu, kde vyber „záložky“ a podmenu „správce záložek. Objeví se okno a vlevo pod hledáním je menu "uspořádat“, tady vyber export.

Další odpovědi
anonym

Nejjednodušší je vložit jej do google cloudu kde si je následně stáhnete včetně celého nastavení.