macik0102

Jak zálohovat smsky na samsungu?

Mám samsung galaxy mini a začal se mi nejak sekat, tak jsem si chtela všechno pretáhnout a zálohovat do PC, ale nevím jak na smsky, nerada bych o ne přišla…Jdou nejak zálohovat?

Odpovědi
Bedy

Já mám pocit, že by to mohlo jít přes Samsung PC Studio (Samsung Kies).
Jinak zpomalení u těchto telefonů je celkem běžné, vím, že pomalu každý půlrok nám to uživatelé vždycky nosí, že se to do té doby „zanese“. Jo, to jsou ty laciné Androidí telefony…

Hard reset provedete tak, že skočíte do nastavení a tam spustíte obnovu do továrního nastavení nebo to lze trojhmatem – tedy vypnete telefon, podržíte středové tlačítko a boční tlačítko a mobil zapnete (ta tlačítka furt držte) a čekejte, než se objeví „resetovací“ obrazovka, kde vyberete možnost Factory defaults.