Konan-Pain

Jak zálohovat hru z originálního CD?

Konkrétně jde o starší hru Wiggles. Sice ještě z CD jde nainstalovat, ale už jen ručně – sama se instalace nezapne. Navíc je CDčko značně poškrábané a je jen otázkou času, kdy přestane fungovat úplně…

Jak dostat celou instalaci hry z originálního CD do počítače a následně na jiné CD tak, aby fungovala?

Odpovědi
Pájo

Mě se většinou obsah orig. CD vůbec nepodařilo překopírovat do PC… ale udělat kopii z CD (orig.) na CD (nové) většinou šlo.