teracora

Jak zaktualizovat GPS ?

Máme ji už dva roky. Přibylo obchvatů, kruhových objezdů atd. Jak ji zaktualizovat?
Doplňuji:
A kde koupím tu aktualizaci?

Nejlepší odpověď
chudst

Koupit si aktualizaci. Pripojit navigaci k pocitaci a stahnout do ni zakoupenou novou aktializaci.

Další odpovědi
Hlada

Na to nejde dát jednoznačnou odpověď. Je mnoho výrobců navigací, několik výrobců map a mnoho variant obchodních podmínek. Pokud jste nekoupili doživotní aktualizace, tak se podívejte na stránky výrobce navigace, kde by měly být nabídky aktualizovaných map.

anonym

Pokud mate GPS v mobilu NOKIA, je aktualizace přes Internet zdarma

Zdroj: http://www.no­kia.cz/aplika­ce-mapy-a-dalsi