Jak zakročit proti šikaně na základce?

Ahoj, moje neteř se dnes bála jít do školy, protože její spolužačky ji minulý rok dost "otravovaly" - šikanovaly. Musela jim prý dávat svoji svačinu, peníze a volaly z jejího mobilu. Řekla mi to včera. Mám o ni strach. Neteři je 8 let.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Uvědomit o tom učitelku,eventuálně ředitele,nebo i policii. Pro vaši neteř bych doporučil pohovor s odborníkem z oblasti psychologie a to proto, aby se sama uměla bránit.

Další odpovědi:

Pokročilý

Určitě o tom uvědomit třídní učitelku, ředitele školy a ihned začít problém řešit.

Bronzový

Promluvit s třídní učitelkou, ta to musí řešit. O všem s neteří mluvit. Nesmí si to nechávat pro sebe. Měla by to ale řešit spiš maminka.

Pokročilý

VŠE O ŠIKANĚ

Zdroj: http://www.sikana.org/

loni jsme řešily to samé zašli jsme za učitelkou ale ta neměla čas se tím zabývat takže jsme navštívily psycholožku a ta nám velice pomohla a zakročila i ve škole a řekla nám kdyby se situace znovu opakovala letost tak že stačí zavolat a ona už to bude řešit s policíí syn byl na tom tak špatně že musel brát i antidepresiva není to dobré oddalovat aby pak nebylo už pozdě

uvedomit tridni ucitelku

Pokročilý

určitě zajít za učitelkou ale ve většine případů je lepší přestup na jinou školu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.