Kajdamajda

Jak zakončit cestopis o Itálii?

Nevím, co mám napsat nakonec......­...prosím poradte :(
Doplňuji:
není to cestopis jako cestopis..... já jsem se v tom cestopisu vžila do role masajské ženy.......ajk by to viděla ona...... máma říkala, že ve 12-ti letech je to prý blbost :D ale nakonec se jí to i líbilo…a tet už jen stačí ten závěr :(

Odpovědi
Beer4Real

Bylo tam pěkně, příště pojedu jinam.

Hamon

Bella, bella Italia, ale už se těším do svě rodné vesnice, kde chýše stojí rovně (narážka na šikmou věž v Pise) a něco jiného absurdního a rádoby vtipného :)

STUDENTKAEVA

Zakonci to necim co lidi potesi nejaka tutovka treba nejveci clovek nebo nejaka zajimava historie neco trochu zajimaveho…

Kelt

Opouštíme Itálii, která byla součástí římské říše, kde vznikla a odkud se do celého tehdejšího světa rozšířil první jazyk – latina. Jeho zásluhou rozumíme mnoha výrazům v jiných jazycích. Opouštíme zemi slavných umělců, vědců, spisovatelů -Některé vyjmenuj a ukončit např Ciao Italy, Viva Italia. Arri vederci nebo tak.