pas

Jak zakážu javaskript?

Dobrý den. Mám OS Windows 8 a prohlížeč Mozilla 42 jak zakážu javaskript? U starší verze Mozilly to šlo tady opravdu nevím. Poradíte? Díky

Odpovědi
cochee

Do adresního řádku zadej „about:config“ (bez uvozovek) a odešli, objeví se stránka s nastaveními, nahoře je pole pro vyhledávání. Tam napiš (opět bez uvozovek) „javascript.e­nabled“, objeví se ti takto označený řádek s pravděpodobnou hodnotou „true“. Dvojklikni na řádek a hodnota se změní na „false“ a můžeš tuto config stránku zavřít a/nebo libovolně pokračovat v použití Firefoxu.

anonym

Zdá se, že jen rozšířeními, viz zdroj.

Zdroj: https://suppor­t.mozilla.org/en-US/kb/javascript-settings-for-interactive-web-pages

arygnoc

rozšírením no script:

😉