rysekl

Jak zakázat změnu pozadí ve Windows 7 Home Premium?

Dobrý den,
potřeboval bych pomoci, jak zakázat změnu tapety či zákaz přístupu k jiným částem systému(např. CMD) v systému W7:Home Premium.

Děkuji předem za pomoc
Doplňuji:
Jugar – Hned jako první, ale nic jsem nenašel, tudíž jsem se obrátil na vás

Odpovědi
anonym

Zkoušel jste tohle?
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=Jak+zak%C3%A1zat+z­m%C4%9Bnu+pozad%C3%AD+ve­+Windows+7+Ho­me+Premium
Doplňuji:
Vždyt to tam máte jasně napsané a i postup,co vám teda nejde?
Nechcete přejít na win8.1?http://te­chnet.idnes.cz/no­ve-triky-pro-windows-7-poradi-jak-vyladit-windows-pro-notebooky-1c1-/software.aspx?c=A100411­_174500_softwa­re_dvr

arygnoc

nie je mi jasné, prečo to chcete zakázať, prvé čo robím, zakazujem všetky zákazy.
keď potrebujem čokoľvek urobiť, nemusím potvrdzovať žiadne práva.

ak používa počítač viac ľudí, používajte užívateľske účty – a tam nastavte ako administrátor na jednotlivé účty obmedzenia (rodičovský zámok, zákaz inštalácií, aktualizácií, …) a naučte sa z (svojho) účtu odhlasovať sa.

ad prechod na win8.x (jugar):
mnoho ľudí zvolilo kompromis – z xp prešlo na w7 (ktoré sa spoľahlivosťou xpéčkam približujú najviac) pre hw nároky – nie je totiž jasné (neskúšal som), či by stroje bežiace pôvodne na xp či dokonca viste bežali pod win8.x – jedná sa najmä o ovladače zariadení.
pokiaľ viem, dosť pôvodne strojov distribuovaných pod vistou nemá vydané ovladače ani pre xp (tie to našťastie rozchodili i s visťackými ovladačmi) či w7 (a tam to platí podobne, zlatý acer), už vôbec netuším technickú podporu pre wi8.x (ani som nepátral, priznám sa).

;-Q