Zbynas

Jak zakázat automatické otevírání gateway v KMP playeru?

Myslím to pravé postraní okno s reklamou či co to je (podle popisku při najetí na křížek gateway). Nikde v nastavení to nemůžu najít, nebaví mě to při každém spuštění KMP playeru zavírat a štve mě to tam.
Doplňuji:
Díky moc moc, sakra, ty jsi borec! Dal bych 10× palec nahoru :))) Už jen za tu velkou ochotu :) Ještě jednou dík! :)

Nejlepší odpověď
jáára

já teda KMP nepoužívám. mám GOM, ale normálně si to nainstaluju a mrknu na to.
Když mi nějakej soft ukazuje reklamu, tak to zaříznu v hosts. vydrž
Doplňuji:
Vyřešeno.
Ovládací panely / síť a internet / Možnosti internetu.
Karta zabezpečení a servery s omezeným přístupem. rozsvítí se tlačítko „weby“
přidej následující: player.kmpmedia.net dej OK a je to