Pokročilý

Jak zakázat aktualizaci "Service Pack 3 sady Office XP" ve W 10?

Žádnou sadu Office XP nemám a pořád se to snaží ty aktualizace nainstalovat i třeba 3x denně a vždy to napíše "neúspěšně nainstalováno"!Jak se toho mám zbavit,jak to zakázat?Aktualizace je určená pro tyto produkty sady Office XP: Word 2002, Excel 2002, Outlook 2002, PowerPoint 2002, Access 2002, FrontPage 2002, Publisher 2002 a Office XP Web Components........

Odpovědi:

Stříbrný

Asi máš nainstalováno ještě něco, čeho se ta aktualizace týká, přestože to není uvedeno v tom seznamu. Mně se děje něco podobného: používám Office 2003, poslední Office se starým prostředím s klasickým menu a v rámci toho pouze Word, Exceel a Access. Nepoužívám tedy PowerPoint, prezentace nevytvářím, ale je docela nutnost mít možnost prezentaci spustit, proto jsem si nainstaloval PowerPoint Viewer, který na prohlížení stačí a nezabírá tolik místa jako plnohodnotný PowerPoint. Jenže použitý PowerPoint Viewer je z rodiny Office 2010 a tak při aktualizacích (které mám mimochodem přepnuty na ruční) mi to nutí například servicepacky ke všem verzím Office mezi 2003 a 2010 a dále samozřejmě aktualizace aplikace PowerPoint, rovněž pro všechny meziverze Office.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.