postcd

Jak zajistit že z pařezu neporostou žádné nové výhonky?

nejjednodušší a nejlevnější způsob (vykopání pařezu i s kořeny nepovažuji za nejjednodušší způsob)

Nejlepší odpověď
Drap

Pařez navrtat, zasypat díry ledkem. Po čase pařez vyhnije, začne se rozpadat dříve a rychleji, než když ho necháme vyhnívat přirozeně.

Další odpovědi
Lamalam

Polévat totálním herbicidem.

bolak

nepouštět k němu nasťu..tu zmiji jedovatou

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

postcd

těch ledků je nějak více (amonný, vápenatý), kde se dá vůbec koupit? také by mě zajímalo co vlastně dělá s tou dřevní hmotou

zzzzz

Boláku, tož ty mě štveš, tos to nemohl říct dřív, my je pracně vykopáváme a ono stačí nepustit k nim Nasťu 🙂

bolak

nojó, tak málo komu to dojde hned, žejó…to musíš mít tadýý (ukazuje si prstem na čelo)

marci1

Jistě by poradila Nastěnčina macecha z „Mrazíka“. 🙂