Avatar uživatele
marci1

Jak zajistit při sušení prádla ramínko s oblečením na šňůře, tak, aby nesklouzlo ?

Jak, nebo čím toto provést. V odkazu uvádím tento závěs. Myslíte, že i při silnějším větru ramínko nesklouzne? Děkuji za odpověď.
http://reproplas­t.cz/detail-protiskluzovy-raminkovy-zaves-sada-5ks-html?_ID=2511­2008183737
Doplňuji:
Zabezpečené kolíčky mi právě z ramínka spadlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 3992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

ramínko dokonale drží přichyceno klasickým kolíčkem (kvalitním), který používáš na prádlo ,)
Doplňuji:
vypadá to, že jde o zabezpečení ramínka na šňůře, ne o zabezpečení prádla na ramínku ,)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A co takhle na tom háčku ramínka udělat smyšku. Prostězavěs a ramínkem zatoč, aby měl na sobě háček otočenou šňůru.http://2i­.cz/946b4963b0

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

To z odkazu fungovat bude. čím více bude napnutá šňůra, tím lépe to bude držet na místě.

Česílko – to by nešlo. však si to vyzkoušej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

mám několik ramínek upravené od tchyně – chce to kousek obyčejného bílého bavlněného tkalounu zavázat okolo ramínka a háčku (na tom křížení, omotat a zvázat na pevný uzel) a hlavně nechat dostatečně dlouhé konce… když pak zavěsíš ramínko s prádlem, ty volné konce volně přivaž ke šňůře – ne moc pevně, aby to ramínko zůstalo viset, aby se neocitlo ve vzduchu

barevný provázek bych asi neriskovala, mokré prádlo může nějakou barvu „nasát“ – ten tkaloun je takový nejbezpečnější…

tyhle plastové vychytávky neznám – měla bych obavu, že to časem může praskat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

česílko, jáára: jestli to jde nebo ne bude hodně záležet na šňůře, co tam kdo máte, ,)

před 3991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jáára, dělám to běžně.

před 3992 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Omlouvám se.Asi jsem to špatně formulovala. Ramínko spadlo ze šňůry ( i s halenkou ). Prostě bych chtěla to ramínko na šňůře přichytit, aby nespadlo ze šňůry.

před 3992 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Tak jsem si je koupila a jsou super. 🙂

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já ale také ramínko na šňůře fixuji kolíčky na prádlo – klasické dřevěné mi posloužily nejspolehlivěji. Jeden zepředu, druhý vzadu a v pohodě to drží i při slabším větru.

před 3992 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

nebo se taky dá venku na šňůře několik plastových ramének celoročně přidrátovat a pak na ně věšet ,)

před 3992 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek