Jak zajistit pohřeb do vesmíru?

Nejlepší odpověď
Awe

Pohřeb do vesmíru provádí společnost http://elysium­space.com/
Není to levná záležitost ale také plánuji s tímhle řešením.Jen ta představa že se příbuzní podívají kdekoli na oblohu a řeknou si že tam někde jsi je parádní…Já osobně neuznávám žádné hroby.Buďto se nechám rozsypat na pěkném místě nebo vystřelit do vesmíru

Další odpovědi
Drap

Musíš si zajistit firmu, která má k tomu prostředky a bude ti to ochotná zprostředkovat. Je samozřejmé, že platba bude předem.

anonym

Vypustit soukromý satelit – pokud se vejdeš do cca litru (objemově) a něco přes kilo hmotnosti (1,33), můžeš použít CubeSat ( http://en.wiki­pedia.org/wiki/Cu­beSat ), ani to není drahé – relativně, vůči exkluzivitě.
😉
A nebo se staň kosmonautem bez návratu.

Prvně bych asi použil kremaci a potom zašel za nějakou soukromou firmou třeba SpaceX.

ladaadal

Nebo dej urnu do velkýho praku a vystřel směr vesmír. Maximálně se ti budou smát, že si sypeš popel na hlavu 🙂 a na starý kolena budeš do větru.

honza19hk

Až bude KLDR odpalovat další raketu, sedni si na ni:-)

Nicméně pokud máš dost peněz a zapaltíšsi nějakou raketu pak by to asi proveditelné bylo.otázka je jestli chceštam lete´t už jako mrtvola nebo zemřít ve vesmíru a mít tam rovnou pohřeb.

anonym

Awe, to jde, za 1990$ to je přijatelné a navíc je aplikace na mobil. Škoda že přijímají objednávky, zatím, jen z USA a Japonska.

anonym

Awe, to jde, za 1990$ to je přijatelné a navíc je aplikace na mobil. Škoda že přijímají objednávky, zatím, jen z USA a Japonska.

anonym

mowla, teda 65000–80000$ není zrovna levné, ale za unikát se platí :)