Nenaplněný

Jak zajistit na kole snímač pro tachometr?

Jak zajistit na kole snímač pro tachometr ? Myslím tím snímač umístěný na drátu v kole. Při přejetí větší nerovnosti se mi snímač pootočí a tím pádem nefunguje. Co vteřinové lepidlo? Nezničím poté snímač při demontáži?

Nejlepší odpověď
Hlada

Na drátech je magnet. Nevím co je to za typ, já jsem se setkal jen s takovým magnetem, který se připevňoval na křížení drátů, kde se nemůže otáčet. Podívej se, jestli nemá na druhé staně drážku, kterou by se opřel o drát.

Další odpovědi
jiriii

Vteřinové lepidlo Ti moc nepomůže, nevydrželo by otřesy. Zajeď do koloservisu. Možná bych zkusil třeba silikon nebo pod to nalep na špringly elekt.izol. pásku, nebo bych nepatrně pilníkem načl špringly, myslím tam kde se Ti šroubek který drží snímač dotýká špringle. Ono to ujíždí protože je špringle kulatá a když jí tam uděláš nepatrný zářez tak by Ti snímač neměl ujíždět. Ale napřed zkus tu izolační pásku. Pak dej vědět