Brunette56

Jak zajistit, aby se spodní linka nerozmazávala ?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte nějaký tip na to, jak udělat, aby mi spodní linka, kterou si nanáším pod spodní řasy tekutýma očníma linkama s.he. Ráno mám vždy oči pěkně orámované, ale po dvou hodinách už se linka začne rozmazávat až uplně zmizí.. prosím o radu,díky.

Odpovědi
carpediem

Použít kvalitnější linky, nějaké které jsou voděodolné.

Petr47

carpediem má pravdu

dnb

Není nic jednoduššího než si oční linky na trvalo jakoukoliv barvou vytetovat. Vypadají jako namalované a už nikdy se ti nerozmažou.
http://www.tattoo-dragoon.cz/cs/per­manentni-make-up-ocni-linky-36-36/