Tom.Noddy

Jak zajisti Severni Korea, Belorusko apod, ze jim jejich ucastnici LOH v Londyne neplachnou?

Nejlepší odpověď
ReHu

Nezajistí. Účastníi závodí za svou zemi a jsou na to hrdí, takžese vrátí domů.
Ale mohou být i výjimky. Stejně jako dříve se závodníky nebo umělci z Československa.

Další odpovědi
anonym

Co by se asi stalo s rodinou severokorejského závodníka, kdyby vzal dráhu?

Michal Kole

Pravděpodobně mu je někdo stále za zadkem a kdyby chtěl mluvit s novináři nebo s kýmkoliv jiným tak mu v tom zabrání (ne)diskrétně jej odvedou pryč a na pokoji jej hlídají, aby se nevytratil a neutekl.

led

Takéto štáty majú medzi účastníkmi aj spolupracovníkov, či pracovníkov tajnej služby.
Psst… , ale ruku na srdce, ktorý zúčastnený štát ich tam nemá, oficiálne na ochranu svojich športovcov.