Pokročilý

jak zahustit lak?

ravim, koupila jsem si novy lak na nehty a az doma jsem zjistila ze je moc ridky a ze z nehtu zteka. nevite cim ho jakoby zahustit? napadlo me, nechat ho otevreny chvili na vzduchu ale nevim zdali je to nejlepsi napad

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Sice s tím zkušenost nemám, ale poněvadž jsou ředidla většinou prchavá, zkusil bych ho nechat nějakou krátkou dobu (max 30min) otevřený, pak uzavřít a protřepat. Případně vše opakovat.

Další odpovědi:

Zlatý

reklamuj ho..

Stříbrný

Taky jsem takový koupila, nechtělo se mi ho vyhazovaat, slla jsem dv do jednoho, jeden starší, co už byl takový dost hustý, ale nevyplatí se to, stejně je špatný, má hrudky, takže vyhodit.
Doplňuji:
Když zůstane otevřený, udělá se na povrchu taková krusta, to se pak už nedá zamíchat, jen odstranit a pod tím bude zas jen ten řidký lak, takže ti nakonec nezbyde nic.

Stříbrný

záleží co je v tom jako ředidlo,nevím nejsem ženská takže to neznám.Nicméně barva a´t už jakákoli takže asi i ta na nehty na vzduchu tuhne.Tzn jak už tu bylo napsáno nech to chvíli otevřený.A ne moc dlouho.

Bronzový

Napadlo mě smíchat to s bezbarvým lakem, ale nevím jak by to dopadlo.Nemám s tím zkušenosti

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.