Wnaty

Jak zahustit krém ze smetany a tvarohu?

Potřebuji poradit, jak zahustit moc řídký krém. Dělám ho z 33% tučné smetany na šlehání a dvou vaniček tučného tvarohu. Smetanu jsem ušlehala, ale nevyšlehala se do tuha, řekla jsem si, že tvaroh to zahustí. Nepodařilo se. Co teď?

Nejlepší odpověď
eva123

Ahoj,
já bych ho zahustila plátkovou želatinou a pak dala ztuhnout do ledničky. ;)

Další odpovědi
iceT

Plátkovou nebo práškovou želatinu,použij podle návodu.
Příště nepoužívej vaničkový tvaroh,ale jen kostku tvarohu z pozlátka,va­ničkový tvaroh je příliš řídký.

da ny

Pudinkem bez vaření nebo želatinou, lepší je kysaná smetana.
http://dorty.ar­tmama.cz/pros­ba-9