Galax

Jak zahrát?

Můžete mi prosím poradit jak mam zahrát na klávesách Ami a Dmi? učím se hrát..... ale tohle nevím… děkuji…
Doplňuji:
myslím co mám zmáčknout… nebo jak se to Ami a Dmi hraje???? nejedná se o žádný pc software… ale o klávesový hudební nástroj klávesy.......

Odpovědi
Děda Louda

Pokud myslíš klávesy hudebního nástroje, nevidím problém. S programy pro simulaci nástrojů na klávesnici počítače nemám zkušenost.

Po doplnění otázky se leccos vysvětluje, už víme, že máš na mysli měkkký kvintakord.
Ten je složen z malé tercie a čisté kvinty. Stejným způsobem tedy zahraješ i mollové akordy od ostatních tónů.