iemms

Jak zahojit olezlou pusinku. bradičku, pod nosem (4-letá holčička)?

Kůže je začervenalá, asi svědí, pořád se o něco otírá.

Odpovědi
elektrikář

Namazat dětským olejíčkem, nebo niveou. To je první pomoc zašel bych k lékaři může vám předepsat hojivou mast.

anetadela1

Kupte jí Lipobázi Repair. Samotná Lipobáze je na recept. Ale radši jděte na kožní.

MacaM

Z vlastní zkušenosti doporučuji český přírodní bylinný produkt OK balsam neno OK gel.Pokud je kůžička sušší spíše doporučuji balsam, pokud je roškrábaná do krve, spíše gel. Oba jsou 100% přírodní, bez chemie a vedlejších účinků. Působí na široké spektrum kožních potíží, jako jsou odřeniny, řezné ranky, štípance, akné, ekzémy, modřiny, bradavice, bércové vředy, opary, plíseň, atd. Více se dočtete na uvedeném webu. Marcela

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou