Katusa

Jak zahnat trudlmyslnost a pocit že se všechno se…že se nic nedaří?

Nejlepší odpověď
Andělé

Už se mi to také stalo a jak píše dědapetr,najít si koníčka nebo jakoukoliv zábavu.Chce to se přemoci,hl.nesedět doma,jít mezi lidi,do kina,za sportem-ten Vám zvedne endorfíny (hormony štěstí),na procházku,např.do lesa.Já miluji přírodu,sbírání hub,jízdu na kole,vždy mi to rychle pomůže se odreagovat od všech starostí a je mi psychicky dobře.Využijte léto,opalujte se,koupejte a dělejte vše,co nám úžasné léto nabízí.Člověk k životu potřebuje činnost,práci a zábavu.Přeji Vám hodně radosti a chuti do života:-)

Další odpovědi
dědapetr

Najít si zábavu,nebo koníčka a přestat myslet na blbosti a hlavně zaměstnat myšlenky něčím pozitivním.Držím pal­ce.

led

Práca lieči.
Akákoľvek činnosť pomáha zahnať nežiadúce myšlienky.