Kepuč

Jak zahnat nudu v zimě, když je člověk sám?

Co byste dělali?

Doplňuji:

Problém je, že už od svátků ten čas co jsem doma trávím s kytarou nebo hraju na PS4 Zaklínače, od vánočního úklidu není co uklízet, uvažoval jsem, že bych šel do lesa nafotit nějaké zimní fotky, ale všechno taje, na foky by byla lepší pěkná sněhová pokrývka. Peníze po svátcích došly a kachnám jsme zásoby tvrdého pečiva vyházeli o Vánocích :D

Ne, omlouvám se, asi mi jen chybí nějaký pohyb, asi si zajdu do posilovny :)

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Pravidelně chodit na pivo. Hospoda není holubník!

Další odpovědi
gecco

Tak třeba lyžuj…
Co je to „nuda“???
😉

anonym

Dnes je tolik zábavy, že se až divím, že se někdo může nudit. Rovnat věci v počítači (písničky, fotky, obrázky). Srovnat ve skříňce svoje věci, číst knīžku, jít ven na procházku atd. Ještě se mně nestalo, že bych nevěděl, co dělat.

DusanOrlik

Sledoval bych filmy,seroše,šel krmit labutě,fotil zasněženou krajinu a přírodu… :)

Vroudenspil

Přesně jak píše DusanOrlik . Já si ještě brnkám na kytaru a mlátím do bicích . Třeba poslouchat písničky , hrát karty přes net nebo nějakou PC hru , číst si …

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nuda

mosoj

Všichni by si hráli. Co takhle něco dělat a něco vytvořit, třeba pro zábavu, poučení či zkrášlení domova ? Doma nebo kdekoliv jinde.

marci1

Nudu neznám. Dělám cokoliv v zimě i v létě. 🙂

ten který je

Můžeš jít někam hrabat sníh.

terry

Od puberty nudu neznám.
Nevěřím, že by nebylo co dělat.
Spíš se ti nechce, co? 🙂

VeRe1983

Hrál bych na PS4 anebo na počítači. Šel bych fotit naprosto cokoliv, i krajina ve které taje sníh může nabídnout dobré snímky. Zaregistroval bych se na sázkovce a koukal na sportovní přenosy. To máš na celý den. Jeden čas švédskou hokejovou ligu, pak KHL, v noci NHL, mezi tím nějaký fotbal. Za předpokladu, že jsi sporťák.

ahold

Tak u tohoto se rozhodně nudit nebudeš.
http://www.ji­gidi.com/solve­.php?id=EGWMGJ2V
Je tam těch skládaček snad tisíc.

kino -Star Wars