kocickaaa

jak zahnat nudu když musím mít klid na lůžku a nesmím ven ani do školy ?:((

Nejlepší odpověď
hanulka11

to já se vždy obložila čapopisy a knihami- jsem na tom závislá

Další odpovědi
SajmonModer

Zkus si na pc nebo na konzoli (jestli máš) zahrát nějaké hry nebo si najdi nějakou zábavu na netu nebo se vzdělávej, uč se nějaký jazyk, koukni se na nějaký film atd. …

sejtanka

Přesně jak říká hanulka,dobrá kniha ta nudu zažene.

FOG

Cist a studovat cokoliv.
„Vzdelani,vzde­lani,to nudu zahani“.
Trosku jsem poopravil slova z pohadky.

Stephanie

Knihy, filmy, hry a třeba pokud tě baví si kreslit, nebo skládat básně atd.. :))

led

Okrem iného si prejdi všetky otázky a odpovede od vzniku tejto stránky. Ten kľud na lôžku ti na to asi ani nebude stačiť, ale nevadí pokračuj ďalej v čítaní až do najnovších.

fablen

pokud umíš, tak můžeš i zkusit vyšívat, háčkovat, plést…jinak souhlasím s ostatními

Salvaje

Souhlasím s ostatními – kniha, časopis, film, počítač… učit se… Já třeba dělám bižuterku z korálků, to je taky na klid na lůžku jak dělaný :)