playerka348

jak zahnat nudu?

venku prší, a nemůžu jít ven.navíc je už tak brzo tma.nevíte jak zahnat nudu?pomozte, jak zahnat nudu? napište pár příkladů.hry mě nebaví … televize také …FB také … tak co mám dělat?

děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Co to je nuda ? To neznám . Nikdy se nenudím!

Další odpovědi
kacka2003

Já si čtu,pletu bužírky,náramky přátelství nebo si třeba jen tak čmáram na papír různý blbiny:-)

Hamon

Kdybys věnovala trochu času projití podobných dotazů, které ti navrhoval našeptávač, na chvíli bys nudu zahnala.

Ozzy21

Zkus třeba driblovat s florbalkou :)

anonym

Používej „vyhledávač“ a „našeptávač“ a nepokládej otázky již dávno položené. Se svojí nudou se koukej vypořádat jiným způsobem, třeba čtením pravidel webu.

marci1

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zah­nat%20nudu

anonym

ja bych ti doporucil pokleknout na kolena a pustit si hindu mantry,podivej se na youtube