Renatka196

Jak zahnat hlad ? :)

Ahojky,
Mám ráda jídlo a pořád jím. Dalo by se říct, že se přejídám.
Neznáte nějaké rady, abych tolik nejedla ?
Chtěla bych jíst hodně, zdravě…hlavně abych pořád neměla hlad :)
Předem vám moc děkuji :)

Doplňuji:
Dobytek: kéž by to šlo ! :3 :3

Nejlepší odpověď
Adula.57

Jez málo a sytá jídla. Můžu doporučit ovesnou kaši.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Zelenina, zeleninna, zelenina:-)

Moje sestřenka se láduje psylliem, je to přírodní a nemá prý pak hlad. Je věčná dietářka:-(((
Doplňuji:
Také se doporučuje používat menší talíř, jidla na něm vypadá více a člověk jí hlavně očima:-) Také se nemá u jídla věnovat zábavě jako TV nebo PC atd. má se soustředit jen na jídlo.

Hlavně nevěř na ty zlaté vejce, ty jsou strašnej hnus a hodně lidí skončilo v nemocnoici.

briketka10

Ráno snídani, odpoledne něco malýho k obědu
a večer si dávám jen zeleninu dušenou, nebo
vařenou v páře, např. brokolici, květák, růžičkovou
kapustu, hrášek na másle, vařenou kukuřici a
brambory jsou dietní s podmáslím a kysaný zelí
jen tak samotný to je teď na jaře dobrý pro hodně
vitamínů :))

marci1

Jez potraviny s nízkým GI ( viz zdroj ). Trvá potom déle, než se dostane cukr do krve a tím pádem nebudeš mít hlad. Funguje to, věř mi. 🙂
http://www.ka­loricke-tabulky.cz/te­mata/show/gly­kemicky-index-gi/18

mosoj

Zeleninou nic nezaženeš. Pravdu má Adula.57. Jez sytá jídla ale málo. Tu zeleninu samozřejmě též.
Tento problém mají někteří poctiví diabetici.

LysoňXXX

Hlad je převlečená žízeň. Takže jestli Ti je 18+ tak šup na pivko a nee jen na jedno..

zzzlatokopka

Mosoji proč myslíš, že se zeleninou nedá zahnat hlad?

Já myslím, že zelenina žaludek nacpe a pak se do člověka nevejde tolik ostatního jídla. U hodní lidí je problém, že mají velký žaludek, proto mají pořád hlad. Je potřeba se před jídlem nadlábnout něčím, po čem se nepřibere. A hlavně pít hodně čisté, neslazené vody.

gecco

Výtečné je třeba zelí… Kysané nebo syrové…
😉
Nevýhodou je, že pak člověk nemůže do společnosti…
😉

briketka10

gagaga

to není Jugar ?!

briketka10

ale další podvodný nick

gagaga

bzzz, taky jim z malych taliru
ale mam vzdycky 3 vedle sebe ,(

  • iv-

zzzlatokopka

😁 a zajídáte to čokoládou?

redy

😁

gecco

;-DD

mosoj

;- FňFňFň

gecco

ROFL…
Dovedu si představit, jak se tváříte – Mosoji, vy se tou žlučí zalknete…
Jak jsem se koukal – u vás asi neprší, že?
Co kdybyste si strčil – na chvilku, jenom na chvilku, hlavu do kýble s vodou??
😁

anonym

😁