Jak zaháníte nudu?

Doplňuji:
Nenudím se,jsem velice hyperaktivní člověk, nudu neznám ale když se mi tato situace přihodí tak posiluju.Zvedám čínky do unavenosti.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pořád něco dělám tak nemám čas na nudu.

Další odpovědi
tom004

Neznám,tedy není co zahánět. :)

hanulka11

co je to nuda

taranee1

čtením a přitom poslouchám Evropu 2

  • to nemáchybu – dělám to furt!!!

eLx

Nudu jsem nikdy moc nechápal… buď nemám chuť nic dělat a relaxuju, nebo mám chuť něco dělat a tak to dělám. :)

terry

Nenudím se. Naopak mi čas chybí.

myšpulín

A ty?

Doplňuji:
Jsem ráda, že nevím, co je nuda.

aloevera5

Také nechápu, jak se někdo může nudit. Já bych byla schopná naplnit i 50 hodin denně. Nudu jako takovou neznám.

Když mám čas, tak si kreslím, čtu si knížku, hraju si se synem, brouzdám po internetu, dívám se na různé seriály nebo filmy (klidně i staré), jdu se projít, zajezdit na kole, sejdu se s kamarádkou, někomu zavolám, lehnu si do vany a relaxuju nebo si jdu lehnout

KAŽDÝMU, KDO SE NUDÍ, BYCH OKAMŽITĚ DALA DO RUKY HADR, ABY VYTŘEL NEBO UTŘEL PRACH NEBO LUX, ABY VYLUXOVAL A ONA BY HO TA NUDA RYCHLE PŘEŠLA !!!!!

Ella

čtu si a poslouchám hudbu…

ReHu

Tak nechápu, Nudu neznáš a přesto se ti tato situace někdy přihodí?

Já nezaháním, nenudím se.

Tříska

Masturbuji

E.n

Čtu, píšu, kreslím, posloucham hudbu, trenuju chitani a odpaly na baseball..