wences

jak zahajit řízení ikdyž je sněka podepsaná?

v tů dobu sem advokáta žádného neměl. oběkt mineřek co podepisuji a psychykou aby neprohrál další podvod mě přijmu tuto sněnku podepsat. v tu dobu jsem nevěděl co podepisuji, protože tu bylo sposu věcí co se podepisovalo a ta sněnka.
Doplňuji:
prokázat to není problém, sdašímy papíry co jsem ktomu dostal asměnka byla přiložena k těmto dalším dokumentům. což jsem ani nevěděl co toje. jen že sem si myslel že to patří ktomu co jsem podepisoval.

Odpovědi
Drap

To bys musel prokázat, že jsi nevěděl co podepisuješ, a dát to k soudu. Jinak musíš zaplatit