fyschy

Jak zadelat diru v ytongu?

Zdravim vsechny, nemel by nekdo nejaky figl cim zadelat cca 10×10cm diru v ytongu? Dira je skrz na skrz a potreboval bych aby neslo poznat, ze tam nejaka byla. Cela zed je normalne omitnuta a vymalovana. Diky:)

Nejlepší odpověď
anonym

Osobně bych vyřízl z ytongu stejný tvar tvárnice co do díry chybí ,vložil do díry a dal akrylátovej tmel,bo zamazal spárovačkou

Další odpovědi
mosoj

Zazdít, ale poznat to bude, dokud nesjednotíš povrch celé stěny.

anonym

stavebním lepidlem, nebo sádrou, strkaj se tam kousky toho ytongu s lepidlem a přetřít , určitě máš schovaný trochu tý barvy, nebo jak píše Jugar, ten kus vyříznout přesně a zasadit tam náhradu

cukrar

Zazdít to můžet čímkoliv, i polystyren a pěna.
Ale jak správně píše kolega mosoj, vždy to bude vidět, pokud nebude povrch stěny stejný..

mojitek

Bauhaus,Obi,Hor­nbach atd.- sádrová omítka-má vlastnost sádry a přitom je i porézní a netuhne rychle jako sádra-doporučuju(16 kg pytel za 199 kč.