smile35

Jak žádat o brigádu??

Chtěla bych oslovit nějaké firmy kvůli letní brigádě. Je lepší jim zavolat nebo poslat e-mail? V případě e-mailu mám zaslat i životopis?? A když studuji střední školu, mám ji tam napsat s tím, že jsem ji ještě nedokončila??
Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Drap

Na brigádu je nejlépe navštívit osobně.

(O_o)

Zjisti si na adrese http://www.job­s.cz/brigady/ brigadu okolo mesta ve kterem zijes a kdyz rozkliknes ze seznamu brigad jednu a das odpovedet napises jim email

Fyzik

Zasílat CV nemá kvůli brigádě smysl, na brigádu zpravidla není třeba příliš praxe v oboru, navíc vzhledem k tomu, že studuješ SŠ, asi stejně příliš praxe nemáš, ale samozřejmě to nevím.

Určitě bude lepší stavit se osobně, strašně často se mi totiž stávalo, že když jsem psal mail, nikdy mi neodpověděli, ale když přijdeš osobně, tak se to stát nemůže. Není to tak pohodlné, ale je to jistější.